Czas dla Ciebie

Opinie naszych klientów

Dowiedz się dlaczego CDC to lider szkoleń motywacyjnych w Polsce

Sandra jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, która za wszelką cenę chce Ci pomóc angażując w to całą siebie. Bardzo polecam.
Bartek
Kiedy znajdujesz się na życiowym zakręcie nurtuje nas pytanie czy dam radę sam/sama??Perspektywa pójścia do psychologa przeraża nas i co powiedzą ludzie? Nie ważne!! Decydujemy się i trafiamy na kanapę Sandry. Rozpoczynamy etap „uzdrawiania” każdy z nas idzie w swoim rytmie. Bez poganiania, spoglądania na zegarek czy zdążymy wszystko omówić. Wachlarz metod jakie ma rudowłosa mentorka jest powalający. Wydaje Ci się ze nasz siebie na wylot otóż nie! Ona pokaże Ci taka cząstkę o której nie miałeś pojęcia. Życie się zmienia, nabiera barw. Ale bez pracy nie ma kołaczy!!Super coach + nasze starania = problem rozwiązany. Gorąco polecam!!!❤️❤️
Ann Str
Sandra, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wysłucha, pocieszy, ale także Toba wstrząśnie i sprowadzi do parteru. Jako chorująca na depresję od kilku lat i zmagająca się z licznymi demonami, po wielu terapiach i spotkaniach z psychologami, mogę napisać z czystym sumieniem, że po półtora miesiąca zrobiła ze mnie inna osobę, niż wszyscy przez te lata. Pokazała mi techniki, nauczyła walki o samą siebie, uratowała gdy upadłam. Polecam gorąco!!!
Sylwia
Jako prezes KS Leszczyny w 100% polecam Panią Sandrę. Współpracuje z nami i muszę przyznać że nastawienie dzieciaków, ich podejście mentalne do treningów, meczów czy relacji koleżeńskich uległo zdecydowanej poprawie. Pani Sandro - DZIĘKUJEMY
Tomasz
Brakuje mi zajęć z Panią Sandrą, spotkań, rozmów no i jej pozytywnej energii. Mam nadzieję, że po wakacjach ponownie się zobaczymy 🙂
Lena
Sandra jest profesjonalistka w swoim zawodzie, jest osobą otwartą i empatyczną ogromne doświadczenie sprawia ze czuje się w pełni bezpieczna i pełna zaufania. Pełna dyskrecja i zaangażowanie z jej strony. Serdecznie polecam warto skorzystać z sesji z nią.
Daria
Sandra, miła, otwarta i bardzo profesjonalna osoba. Posiada wielką wiedzę. Ilość różnorodnych technik przez nią stosowanych jest powalająca. Mega pozytyw i ciepło roztaczane przez nią sprawia, że z sesji wychodzi się z uśmiechem. Gorąco polecam.
Agnieszka
Sandra ma w sobie wiele pasji, radości i miłości. Słucha drugiego człowieka, akceptuje ludzi takimi jakimi są i tworzy warunki do tego, żeby świadomie decydować o zmianie. Widać od samego początku, że uwielbia to, co robi.
Aga
Pani Sandra bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest osobą zaangażowaną, otwartą na współpracę. Posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Warsztaty dla rodziców odbywały się w miłej atmosferze i jestem przekonana, że oczekiwania każdego z uczestników zostały spełnione .
Izabela
Coaching z Sandrą pozwolił mi na zmianę sposobu myślenia o życiu i możliwości osiągnięcia swoich celów. Sesje z panią Sandrą zmusiły mnie do zastanowienia się co jest dla mnie ważne, jak mogę zmienić siebie i moje życie. Były one także źródłem inspiracji a także nowych pomysłów. Urzekła mnie jej bezpośredniość i przyjazne nastawienie. Dzisiaj jestem już innym człowiekiem. Gorąco polecam współpracę z Sandrą.
Dominika
Praca z Sandrą, była dla mnie bardzo wyjątkowym przeżyciem. W atmosferze zrozumienia i serdeczności odkryłam to, co dla mnie najważniejsze. Dziękuje.
Barbara
Sandra jest profesjonalna i ciepła. Daje fajne, proste wskazówki i potrafi słuchać.
Anna
Bardzo się cieszę, ze spotkania z coachem i nie mogę się nadziwić temu, że w czasie tak krótkiej rozmowy z dopiero co poznanym człowiekiem, coach może dochodzić do tak genialnych „wniosków”.
Kasia

Jak do nas trafić


Obsługujemy całą Polskę

biuro@cdc.com.pl

poniedziałek-piątek : 8:00-17:00

+48 505-112-042