Czas dla Ciebie

RODO i polityka prywatności plików cookies

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuje się, że:

 

  1. Administratorem danych osobowych oraz wizerunku Państwa i Państwa dzieci jest firma CDC Czas Dla Ciebie, Szkolenia, Doradztwo, Coaching SANDRA RIMPLER , ul. Dąbrówki 11c/1, 44-200 Rybnik.
  2. Kontakt z firmą która jest Administratorem Państwa danych osobowych jest możliwy pod nr telefonu 505 112 042 oraz pod adresem email: biuro@cdc.com.pl a także pod adresem wskazanym w pkt. 1.
  3. Dane osobowe Państwa i Państwa dzieci przetwarzane będą w celu promocji i budowania pozytywnego wizerunku mojej firmy – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcą Państwa i Państwa dzieci danych osobowych mogą być: prasa, portale społecznościowe i instytucje współpracujące z moją firmą.
  5. Administrator danych nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udostępnienia wizerunku.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, a także prawo do cofnięcia zgody.
  8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego dziecka, w tym wizerunku na podstawie art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych w celu w celu promocji i budowania pozytywnego wizerunku firmy CDC Czas Dla Ciebie, Szkolenia, Doradztwo, Coaching SANDRA RIMPLER, na stronie internetowej https://www.cdc.com.pl oraz jej portalach społecznościowych.

Jak do nas trafić


Obsługujemy całą Polskę

biuro@cdc.com.pl

poniedziałek-piątek : 8:00-17:00

+48 505-112-042